Hakkımızda

"Uzun bir zamandan beri peyzaj sektörüne yönelik hizmetler sunuyoruz. Bahçeyi seviyor, yeşille yatıyor yeşille kalkıyoruz. Yeşilin her tonuna aşığız.’’

Türkiye’nin ilk peyzaj alışveriş ilan sitesi olan peyzaj.net, Marmara Taş Market San. Tic. Ltd. Şti. nce peyzaj sektörünün hizmetine sunuldu. Ülkemiz peyzaj sektörünün her kalem ürünü için ilan açılması ve üretici ile son kullanıcıyı bir araya getirmesi açısından çok önemli bir adım olan peyzaj.net hızla gelişen ve üye kitlesini büyüten bir dijital platformdur.

Bitki üreticileri, bitki satışı yapan fidanlıklar, iç mekan bitki satıcıları, toprak ve doğaltaş üreticileri, peyzaj mimarları ve bahçevanlar, proje firmaları, uygulama ustaları ve bunlara yönelik tüm tedarikçiler için açılmış kategoriler ile sektöre hitap eden peyzaj.net, peyzaj ticaretini en sistematik biçimde şekillendirip, dijital anlamda değişen dünyaya uyum sağlamak adına nitelikli üretici / bilinçli tüketici sloganıyla çıktığı bu yolda en iyiyi ortaya koymak için çalışmalarına devam etmektedir. Öte yandan sektördeki çözüm ortakları ile portföyüne kattığı ürünleri en uygun fiyat politikası ile A Plus gayrimenkul projelerine tedarik etmekte ve kimi zaman da Marmara Taş Market vesilesi ile uygulamaktadır.

Edindiği 10 yıldan fazla birikimi ortaya koyup bunu bir katma değer bilinci ile somutlaştırarak çevre insan ilişkisini her daim ön planda tutarak kendi prensiplerine bağlı bir çalışma disiplinine sahip olan peyzaj.net sizlere hizmet etmekten onu duymaktadır.